NOGOMETNA ŠOLA CESAR-JOKIĆ

Naša šola je namenjena otrokom, ki želijo narediti prve nogometne korake ter na zabaven način spoznati igro nogometa. Glavno vodilo je predaja nogometnih znanj na pozitiven in otrokom prilagojen način: skozi igro, zabavo in ljubezen do športa, brez nepotrebnih pritiskov in pretirane osredotočenosti na rezultate.

NOGOMETNA ŠOLA CESAR-JOKIĆ

Naša šola je namenjena otrokom, ki želijo narediti prve nogometne korake ter na zabaven način spoznati igro nogometa. Glavno vodilo je predaja nogometnih znanj na pozitiven in otrokom prilagojen način: skozi igro, zabavo in ljubezen do športa, brez nepotrebnih pritiskov in pretirane osredotočenosti na rezultate.

NOGOMETNA ŠOLA, OPIS

GALERIJA

Vpiši svojega otroka v našo nogometno šolo

ZA OTROKE OD 5. DO 9. LETA STAROSTI

URNIK TRENINGOV V SEZONI 2023/24

DODATNE INFORMACIJE

LOKACIJA

ŠPORTNI CENTER BAZA

ŠPORTNO CENTER BAZA